Prekių pristatymas
Prekių pristatymas į Omniva paštomatą – 2,00 €. Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas (jei nenurodyta kitaip) į visus Lietuvos miestus – į Jūsų namus, biurą ar kitą nurodytą vietą. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekes galime pristatyti už papildomą mokestį.

Dėmesio: prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).

Jeigu pristatymas yra numatytas „Omniva“ paštomatu, savo siuntą galite sekti omniva.lt įvedę siuntos numerį esančiame laukelyje „siuntų sekimas“, taip pat teirautis telefonu 8 700 55077 bei paštu info@omniva.lt

Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo visą tai pažymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Atsiimant iš paštomato, taip pat patikrinkite pakutę, jeigu yra defektų – praneškite mums sales@biolife.lt

Atsiskaitymo būdai
Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti įprastu banko pavedimu arba grynaisiais pinigais atsiimant prekę pas mus vietoje.

Dėmesio: Prašytume turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Įmonės rekvizitai, reikalingi įprastam banko pavedimui atlikti:
Gavėjas: UAB “Global Commerce”
Adresas: Rudens g. 32A-1, 01214 Vilnius
Įmonės kodas: 302627620
PVM mokėtojo kodas: LT100006121419
Sąskaitos Nr. LT46 7044 0600 0770 3786
Bankas: AB SEB
SWIFT kodas: CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį.

Klientų konsultacijos

Nerandate norimos prekės? Reikia konsultacijos? Turite klausimų?
• Teikiame konsultacijas telefonu +37064069953
• 7 dienas per savaitę konsultuojame el. paštu sales@biolife.lt